FAQ

Czy materiały przepuszczają światło?

Materiały są w wielu opcjach i różnym stopniu zaciemnienia. Jednak seria blackout jest nieprzepuszczalna i doskonale izoluje przed światłem. To doskonałe rozwiązanie np. do pracowni komputerowych lub pokoju dziecka.

Co to jest blackout?

Struktura Tkaniny gładka w 100% zaciemniająca (poza otworami na przeprowadzenie sznurka) Lewa strona tkaniny biała.

Czy pomiar na terenie Lublina i Świdnika jest bezpłatny?

Na terenie Lublina i Świdnika świadczymy usługi pomiaru w cenie 50 zł.

Czy rolety i plisy marszczą się?

Od 2008 roku specjalizujemy się w produkcji i montażu rolet.

Jakość produktu jest gwarantowana dzięki dokładnemu procesowi technologicznemu i materiałom klasy premium, które wykorzystujemy przy produkcji rolet, plis, moskitier, verticali i żaluzji.

Produkt musi być dokładnie zmierzony, precyzyjnie wyprodukowany, profesjonalnie zamontowany i eksploatowany zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem. Spełnienie tych kryteriów zapewnia satysfakcjonujące użytkowanie naszych produktów.

Okna dachowe - czy to wyklucza montaż?

Plisy i moskitiery można z powodzeniem montować na oknach dachowych. Ponadto na okna niestandardowe – np. tzw. bawole oko też przewidujemy możliwość aplikacji systemu.

Demontaż na zimę - czy jest wymagany?

Nie ma takiej potrzeby, gdyż nasze produkty są wykonane z materiałów, które są odporne na  działanie czynników atmosferycznych.

Czy gwarancja jest dodatkowo płatna?

Jako producent i firma dysponująca wyszkolonymi montażystami i technikami zapewniamy gwarancję na produkt w cenie zamówienia.

Czy można zakupić rolety bez montażu?

Tak, jednak przy uszkodzeniu mechanizmu lub materiału w trakcie montażu przez kupującego, następuje utrata gwarancji na produkt.

Czy jest możliwość wymiany materiału w rolecie?

Tak, istnieje możliwość wymiany materiału w rolecie. W tym przypadku najlepiej skontaktować się z naszymi specjalistami i domówić wszelkie szczegóły.

Czy tkaninę można prać?

Owszem, tkaniny plisowane, czyli plisy, są materiałami, które można prać, co pozwala na łatwe utrzymanie ich w czystości. Z drugiej strony, rolety, ze względu na specyfikę ich konstrukcji i materiałów, których często używa się do ich produkcji, nie są przeznaczone do prania. Czyszczenie rolet powinno odbywać się za pomocą metody suchego czyszczenia lub delikatnego przecierania.

Jaki jest czas realizacji?

Czas realizacji zależy od ilości zamówionych rolet, zazwyczaj od 7 do 14 dni.

Czym należy myć rolety?

Rolety można myć wilgotną szmatką, bez używania detergentów.

Jak można uprać plisy?

Plisy należy prać ręcznie z płynem do płukania tkanin w wodzie o temperaturze 30 stopni.