FAQ

Czy materiały przepuszczają światło?

Materiały są w wielu opcjach i różnym stopniu zaciemnienia. Jednak seria blackout jest nieprzepuszczalna i doskonale izoluje przed światłem. Do doskonałe rozwiązanie np. do pracowni komputerowych lub pokoju dziecka.

Co to jest blackout?

Struktura Tkaniny gładka w 100% zaciemniająca (poza otworami na przeprowadzenie sznurka) Lewa strona tkaniny biała.

Czy pomiar jest płatny?

Na terenie Lublina i Świdnika świadczymy bezpłatny pomiar. Aby sprawdzić czy w Twojej lokalizacji dojazd technika będzie płatny skorzystaj z kontaktu.

Czy rolety i plisy marszczą się?

Od 2008 roku specjalizujemy się w produkcji i montażu rolet.

Jakość produktu jest gwarantowana dzięki dokładnemu procesowi technologicznemu i materiałom klasy premium, które wykorzystujemy przy produkcji rolet, plis, moskitier, verticali i żaluzji.

Produkt musi być dokładnie zmierzony, precyzyjnie wyprodukowany, profesjonalnie zamontowany i eksploatowany zgodnie z zaleceniami i przeznaczeniem. Spełnienie tych kryteriów zapewnia satysfakcjonujące użytkowanie naszych produktów.

Okna dachowe - czy to wyklucza montaż?

Plisy i moskitiery można z powodzeniem montować na oknach dachowych. Ponadto na okna niestandardowe – np. tzw. bawole oko też przewidujemy możliwość aplikacji systemu.

Demontaż na zimę - czy jest wymagany?

Nie ma takiej potrzeby, gdyż nasze produkty są wykonane z materiałów, które są odporne na  działanie czynników atmosferycznych.

Czy gwarancja jest dodatkowo płatna?

Jako producent i firma dysponująca wyszkolonymi montażystami i technikami zapewniamy gwarancję na produkt w cenie zamówienia.