Montaż rolet drewnianych

Montaż żaluzji drewnianych 50mm dla firmy Britenet w Lublinie

Nasza firma, Roltex z siedzibą w Świdniku, jako jedyny producent osłon okiennych w tym regionie, miała przyjemność wykonać montaż żaluzji dla firmy Britenet w Lublinie. Projekt obejmował dostawę oraz montaż żaluzji drewnianych o szerokości 50 mm, sterowanych manualnie. Kolor Charcoal Antracyt został dobrany tak, aby harmonijnie komponować się z wnętrzem biura.

Kładąc nacisk na dokładność i dbałość o detale, nasza ekipa montażowa zadbała, aby wszystko zostało wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jako lokalny lider na rynku rolet w województwie Lubelskim, dążymy do tego, by każda nasza realizacja była na najwyższym poziomie.

 

Realizacja rolet drewnianych
Rolety drewniane w Lublinie
Lublin montaż rolet

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą różnych rodzajów rolet na: https://polskierolety.pl/oferta/, gdzie znajdą Państwo nie tylko osłony wewnętrzne, ale również zewnętrzne.

Oferujemy szeroką gamę kolorów oraz wzorów tkanin. Dbamy o to, aby nasze produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Masz pytania dotyczące montażu osłon okiennych?

Skontaktuj się z nami! +48 577 118 567